Dziękujemy za ciepłe przyjęcie podczas Pawłowickiego Festynu Osiedlowego, za słowa wsparcia, za zaangażowanie i deklaracje pomocy. Przede wszystkim dziękujemy jednak za mnóstwo podpisów pod skargami do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego na zapisy miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego.

Fortum nie odpuszcza walki o wrocławską spalarnię, a wręcz przeciwnie – rozpoczęło medialną ofensywę, w której kolejny raz perfidnie manipuluje opinią publiczną. Korporacja dwoi się i troi żeby przekonać wszystkich do swej szkodliwej instalacji – wbrew temu co mówi Unia Europejska, wbrew opiniom naukowców, ignorując sprzeciw mieszkańców i władz samorządowych. W grę wchodzą olbrzymie pieniądze – ponad 3 mld zł brudnego zysku na spalaniu śmieci.

Zachęcamy do wspierania naszych działań, walka z trucicielem pochłania olbrzymie środki. Wydaliśmy już blisko 100 tys. zł – bez wsparcia UM Wrocławia, UG Długołęka czy UG Wisznia Mała. To pieniądze, które wyłożyli sami mieszkańcy. Jedna tylko ekspertyza prof. Szewczyka kosztowała 18,3 tys. zł… a to nie koniec gdyż czeka nas przeprawa przed Wojewódzkim Sądem Administracyjnym, a być może nawet i NSA…

➡️ https://zrzutka.pl/c6gsd6

Dziękujemy!!!