Wkraczamy na najcięższy etap formalno-prawny. Potrzebujemy środków na specjalistyczne ekspertyzy. Każda kosztuje 15-20 tys. zł. Dorzuć się lub przekaż swój 1% na walkę ze spalarnią! KRS: 0000358161.

➡️ Przekaż 1% na Stowarzyszenie Nasze Pawłowice i Ramiszów
➡️ Dorzuć się przez Zrzutkę

Prosimy, pomóżcie zablokować budowę spalarni śmieci, którą firma Fortum chce wybudować na styku Wrocławia, gmin Wisznia Mała i Długołęka.

Sprawa nadal jest aktualna! Firma Fortum nie zrezygnowała z budowy spalarni i odwołała się od decyzji Wójta Gminy Wisznia Mała do Samorządowego Kolegium Odwoławczego. Wszystko wskazuje na to, że czeka nas jeszcze dalsza, długotrwała walka w Wojewódzkim Sądzie Administracyjnym, a być może i NSA…

Z pomysłem budowy spalarni walczymy od wielu miesięcy, działamy społecznie, ale potrzebujemy specjalistycznego wsparcia. Czasami to wsparcie udaje się uzyskać po kosztach lub nawet bezpłatnie. Zwykle trzeba jednak za nie zapłacić.

Potrzebujemy środków na:
➡️ specjalistyczne ekspertyzy środowiskowe
➡️ specjalistyczne wsparcie prawne
➡️ działania informacyjno-promocyjne

Jedna tylko ekspertyza to koszt 15-20 tys. zł, potrzebujemy ich przynajmniej kilka, a do tego są inne koszty, które pozwalają czynić protest widocznym i skutecznym.

Nie chcesz spędzić reszty życia w cieniu komina? Pomóż!JAK POMÓC?

Przekaż 1% swojego podatku PIT na Stowarzyszenie Nasze Pawłowice i Ramiszów. Stowarzyszenie jest organizacją pożytku publicznego działającą nieprzerwanie od 2010 roku. Jest też formalnie jedną ze stron toczącego się postępowania w sprawie spalarni.

Wystarczy w zeznaniu PIT wpisać KRS: 0000358161.


Możecie wspomóc nasze działania także przez Zrzutkę lub przelewem na konto:

Stowarzyszenie Nasze Pawłowice i Ramiszów
ul. Forsycjowa 10
51-253 Wrocław
rachunek nr 31 1240 6768 1111 0010 3650 2344
Z dopiskiem: na cele statutowe

Serdecznie dziękujemy za dotychczasowe wsparcie! Niestety wydatki są wielokrotnie większe…

Nie pomoże pomóc finansowo? Nie szkodzi! Polub profil STOP wrocławskiej spalarni, lajkuj i udostępniaj posty, pomóż zwiększać zasięgi. Wydrukuj lub prześlij znajomym ulotkę. Nie bądź obojętny!