Wczoraj był ostatni dzień na złożenie PIT za ub.r. Gorąco dziękujemy wszystkim, którzy wsparli nasze działania i przekazali % swojego podatku na walkę ze spalarnią.

Te środki są zwyczajnie niezbędne żeby kontynuować walkę. Po drugiej stronie mamy bowiem prorosyjską korporację z praktycznie nieograniczonym budżetem.

Wiele działań udaje nam się realizować bezpłatnie lub za ułamek rynkowych stawek, za część musimy po prostu zapłacić. Udział w postępowaniach sądowych, specjalistyczne ekspertyzy prawne i środowiskowe, nieustanne działania informacyjne i promocyjne, bannery, ulotki, a ostatnio nawet wyjazdy do Sejmu – to wszystko kosztuje i to niemało…

Tymczasem sprawa spalarni nadal się toczy – czekamy na orzeczenie Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego, gdzie odwołało się Fortum po dwukrotnej odmowie wydania firmie decyzji środowiskowej. Spodziewamy się, że sprawa dotrze nawet do NSA. Równolegle toczy się sprawa o zmianę miejscowego planu. Nadal nic nie jest jeszcze przesądzone!!!

Dlatego jeszcze raz gorąco dziękujemy za Wasze wsparcie!

Komitet społeczny STOP wrocławskiej spalarni

Jeżeli przekazaliście % swojego podatku na jakiś inny cel, ale chcielibyście nas finansowo wesprzeć – w dalszym ciągu jest to możliwe wpłacając na konto:

Stowarzyszenie Nasze Pawłowice i Ramiszów
nr konta 31 1240 6768 1111 0010 3650 2344
tytuł przelewu: darowizna na cele statutowe